joi, 3 iulie 2014

GRECIA LOCURI DE MUNCA - Ospatarite ,Picolite , Hostess , Cameriste, CONTRACT 3/4 LUNI

La acest program pot aplica persoanele care au :
Virsta 18-40 ani  cunostinte de limba engleza nivel mediu,si avansat personae care pot ajunge la angajator pe baza contractului  de munca  trmis catre agentia noastra de catre   angajator
Acte necesare pentru angajare;
 - cazier judiciar ;
 - clinic sanatos atat fizic cat si psihic ;
 - este necesar un minim de experienta ;
 - nu este obligatorie calificare, dar constituie un avantaj.
Responsabilitati / Beneficii
Agentia noastra,  ofera locuri de munca in domeniul  turismului  si pot aplica persoanele interesate care nu au calificare, insa au o minima experienta si vointa de munca.
 Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele:

Ospatarite ,Picolite  , Hostess ,Cameriste,
Salarizarea:
 600-750 euro/ luna Net + tips-uri, (constituie un avantaj cunostintele de limba (greaca )
Cazarea:
 In majoritatea contractelor de munca, cazarea este pusa la dispozitie de angajator.
Cazarea se face de regula, in camere individuale sau duble 2  persoane  in camera), pozitionate in apropierea locului de munca sau chiar in incinta hotelului respectiv.
Perioada contractului:
 Incheierea contractului de munca se realizeaza pe minim 3- luni. Cu posibilitate de prelungire
Plecarile la angajatori:
 Plecarile se fac Marti-joi-Simbata
Avantajele programului:
 a)Incheierea contractului de munca se realizeaza in mod prioritar pe perioada sezonului estival si nu numai
 b) Se lucreaza in locatii care atrag turisti, iar tipsurile incasate de candidate sunt generoase.
Astfel, pe langa salariul primit veti putea beneficia de bonusuri care va vor intregii castigul lunar.
Multi dintre candidatii nostrii practic isi dubleaza astfel veniturile.
 c) Daca aveti experienta si cunoasteti limba engleza avanasata ,veti putea pleca foarte rapid.
 d) Veti putea face o cariera in domeniul turistic si veti putea alege sa lucrati pe termen lung pentru angajatorul d-voastra.
Costuri program: 0  EURO / 0 RON
Persoanele interesate pot trimite CV-ul insotit de fotografie recenta full body, la email office.vasilikoss@gmail.com

pentru mai multe detalii puteti apela  tel. mobil: 0737729254 /0748337086  si tel. fix:0241643911

Disclaimer : Responsabilitatea privind anunturile revine autorilor acestora. Anunturile mai vechi de 30 de zile, pot sa nu mai fie valabile,chiar daca ele apar pe site ,nelimitat. Atentie ! Va rog sa fiti vigilenti la anunturile privind munca in strainate,deoarece multe persoane au fost inselate.NU DATI NICIUN BAN pana nu aflati mai multe informatii privind firma de recrutare !